Архив за: 29.10.2021

Триває збір голосів щодо підтримки традиційних християнських сімейних цінностей, а не гендерної рівності

Парафіяни Бердянська та Приморська збирають підписи на підтримку петиції до Президента України щодо відмови підписання Стамбульської конвенції

Петиція має назву: ПРО ВІДМОВУ ВІД ПРОСУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ ТЕОРІЙ, ЩО СУПЕРЕЧАТЬ ТРАДИЦІЙНИМ СІМЕЙНИМ ЦІННОСТЯМ, ЗОКРЕМА ШЛЯХОМ ВІДМОВИ ВІД ПІДПИСАННЯ ТА(АБО) РАТИФІКАЦІЇ СТАМБУЛЬСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ЗА «ПАРТНЕРСТВОМ БІАРРІЦ»

За посиленням можна зареєструватися на сайті та проголосувати:

В Приморске молились у иконы Пресвятой Богородицы «Спорительница хлебов»

28 октября, в Свято-Троицком храме Приморска состоялось торжественное богослужение, посвящённое празднику иконы Божьей Матери «Спорительница Хлебов», которой молятся о будущем урожае и благодарят за те, дары, которые Господь дал нам в этом году.

Хроники пастырского окормления пациентов БТМО

Руководитель епархиального отдела по вопросам здравоохранения и пастырской опеки медицинских учреждений, протоиерей Вячеслав Стадник, 29 октября 2021 года, посетил пациентов одного из отделений Бердянского  территориального медицинского объединения.