15.01.2022 року, в день пам’яті преподобного Серафіма Саровського, в державній установі «Приморська виправна колонія (№ 145)» відсвяткували храмовий день.
Настоятель храму протоієрей Віталій Житко відслужив святкову Божественну Літургію. Після Богослужіння священик звернувся до всіх присутніх із словами вдячності за співпрацю, з надією на подальші спільні зусилля заради допомоги людям, які відбувають в установі своє покарання.
Місія тюремного служіння церкви спрямована на надання духовно-просвітницької, богослужбової, пастирсько-духовної, опікунської та морально-реадаптаційної допомоги засудженим, які перебувають у місцях позбавлення волі та звернена до всіх учасників кримінально-виконавчого процесу.

За материалами:Відділ СВПР
ДУ «Приморська виправна колонія (№ 145)»
Південно-Східного МРУ ПВПК МЮ