Молитва у Бердянській виправній колонії 77

З метою здійснення права на свободу світогляду і віросповідання 24 вересня 2021 року в приміщенні церкви державної установи «Бердянська виправна колонія (№77)» було організовано богослужіння.

Священик говорив із засудженими на тему боротьби із гріховними помислами, які можуть привести людину до поганих вчинків, а також про необхідність щирого каяття для початку нового життя. Після спільної молитви священик звернувся до всіх, хто зібрався, із словами вдячності за співпрацю, з надією на подальші спільні зусилля заради допомоги людям, які знаходяться в установі.

Церква і працівники установи усвідомлюють, що разом повинні стояти в центрі процесу ресоціалізації засуджених та працювати з людьми, які опинились в нелегкій життєвій ситуації, щоб повернути їх в суспільство повноцінними громадянами.

За матеріалами: Артем ДЕВ’ЯТКА Відділ СВПР ДУ «Бердянська виправна колонія (№77)»

Південно-Східного МРУ ПВКП МЮ