Престольне свято в темниці

01.08.2021 року в держустанові «Бердянська виправна колонія (No 77)» відбувалося святкування св. Серафима Саровського, в честь якого освячено тюремний храм.

Протоієрей Віталій Житков відслужив святкову Божественну літургію, пія час якої були піднесені молитви за керівництво, співробітників установи і людей, які тут відбувають покарання. Священик після спільної молитви звернувся до всіх присутніх з вдячністю за співпрацю з надією на спільні зусилля в наданні допомоги населенню в установі. Всі засуджені в цей день отримали солодощі в честь свята. Потім у супроводі керівництва установи священик освятив нещодавно уведену в експлуатацію філію СПС № 5, після чого освятив усі вітальні, їдальні, кабінети і класи для засуджених.

Співробітники церкви і установи розуміють, що разом ми повинні стояти в центрі процесу ресоціалізації засуджених та працювати з людьми, які потрапили у важку життєву ситуацію, щоб повернути їх суспільству повноцінними громадянами.

За матеріалами прес-служби ДУ «Бердянська виправна колонія (No. 77)» Південно-Східний МРУ ПЕЦП МЮ