baner

Защитим будущее наших детей от чужой противонравственной идеологии

Верующие Бердянской епархии продолжают призывать проголосовать под Петицией к Президенту против пропаганды гендерной идеологии и в защиту православной семьи.

«Друзья, кто не знал, не успел, не разобрался и не подписал петицию президенту против распространения в стране гендерной идеологии и лгбт диктатуры, прошу уделить 5-10 минут своего времени и сделать доброе дело. Обратитесь к родным и близким, чтобы и они подписали данную петицию. Нельзя бездействовать! Потом будет поздно ужасаться, когда в садах и школах нашим детям будет навязываться извращенная теория лгбт мировоззрения. И мы – родители – останемся один на один против всей мощи государственной «машины», управлять которой будут психически не нормальные индивидуумы», – призывают в вайбер группе Воскресная школы при кафедральном Христорождественском соборе.

Представитель общественной организации «Миряне» Константин Македонский подписал данную петицию и призывает других:

«Украина присоединилась к партнерству БИАРИЦЦ, и собирается продвигать гендерную идеологию. Что это такое? В ее основе лежит, что человек рождается и приобретает пол не при его рождении, а при его воспитании в социуме. Ставится под сомнение Божественное происхождение человека, а продвигается то, как человек себя ощущает, в какой среде он растет. И могут быть опасные выводы, если мы говорим о развитии ребенка с неокрепшей психикой, то ребенок может себя по-разному повести и по-разному ощущать.Православных людей беспокоит этот факт. Мы прямо заявляем, что наша церковь против этой гендерной идеологии, которая навязывается нашим людям и ведет к размытию границ между мужчиной и женщиной. Это бьет по нашей семье и по нашим семейным ценностям. Мы предостерегаем от этого. Движение миряне небезразличные к судьбе детей, и мы будем бороться законными методами. Мы организовали петицию, в которой заявляем, что мы против гендерной идеологии, которая прикрывается благими намерениями. Под видом насилия в семью нам предлагают принять гендерную идеологию. Как православный христианин и как представитель общественной организации «Миряне» я призываю проголосовать по этой петиции и оставить свой голос, который будет защищать наши семьи, наших детей и наше будущее».

Настоятель кафедрального Свято-Никольского собора города Приморск протоиерей Владимир Савийский подготовил свое обращение:

«Шановні брати і сестри. Ми живемо у вирі дуже складних та водночас не зрозумілих для нас подій, які нас оточують. Людське життя досить складне. В тих умовах глобалізації, які ми переживаємо, в тих умовах, в яких знаходиться і наше суспільство: це виклик пандемії, соціального напруження, різноманітні засоби впливу на людську свідомість, тому ми маємо говорити про ті події, які безпосередньо впливають на становлення і розвиток духовності і моральності нашого суспільства.

На превеликий жаль сьогодні у нашому середовищі культивується політика гендерної рівності серед молоді, серед дітей. Якось непомітно ця тема увійшла у наш побут. Ми мусимо на це якось реагувати. Різноманітні паради, різноманітні заклики впровадження в шкільних та дошкільних програмах субкультур, різноманітних спрямувань, які би розширили, як вважають, горизонти світогляди нашої молоді. Але мало хто ставить питання, який вплив та які наслідки будуть від цих впроваджень.

Сьогодні часто-густо культивується саме тема сексуального виховання серед молоді, впровадження в шкільній програмі цінностей, так званих ЛГБТ-суспільств. Тому церква сьогодні на повний голос говорить, що ця частина людського життя є гріховною. Нам слід одразу зазначити і підкреслити, що ми мусимо розмежовувати, що є людина, а є гріх, є дія, яку створює людина та є життя людини. Тому ми зразу відокремимо людину від гріха. Ми будемо говорити про саме явище, про його наслідки і про те, звідки воно пішло, чому церква виступає проти.

Вся історія церкви, як Старозавітної та особливо Новозавітної покликана до спасіння людини через моральні якості, через дотримання і виконання заповідей Божих, які є основою нашого спасіння. Багато на сторінках святого Письма ми зустрічаємо тем саме відносин між людьми, де Господь чітко говорить, що ті теми, які сьогодні культивуються, піднімаються, на жаль, з високої естради, певними знаними у світі митцями, співаками, артистами, акторами та впроваджується культура ЛГБТ, і тим самим вноситься дисонанс в нашу традиційну культуру. Господь чітко говорить, що це  є мерзенність перед Богом, що це є гріх, що це є неприйнятне! Спираючись на святе Письмо церква говорить вголос, що це є гріх! Ми відокремлюємо, що людина слабка, може бути немічною, може не знати чогось. Тому церква покликана звернути увагу людини, що є інший шлях, є інший вибір, є  інша сторона життя-буття людини, якою вона може стати причасною саме родина, сім’я, співвідносини між людьми. Буває спікаючись у суспільстві, людина залишається самою. Ми можемо спостерігати, коли людина, залишаючись у соціумі, лишається непочутою, тим самим підпадає під емоційні впливи, і може знаходити вихід своїм емоціям, хтось в алкоголі, хтось в наркотиках, хтось в інших діях. Такими чином порушується внутрішній світ людини, а від того людина починає хворіти та втрачати той образ і подобу Божу.

Церква закликала, закликає і буде закликати людину до Покаяння, до осмислення свого життя, свого перебування у цьому світі, мети перебування  у цьому світі. А єдина мета нашого перебування у світі – це є спасіння нашої душі.

 Які цінності впроваджують саме ті люди, які пропагують культур ЛГБТ. Це свобода стосунків! Звичайно, в Конституції прописано, що кожна людина є вільною, має право вірити або не вірити, що церква відокремлена від держави, кожен має сповідувати або не сповідувати будь-яку релігію. Так само і людина може бути вільною у вправі пересування, вільно вибирати свій спосіб життя. Але якщо ми говоримо. Що церква відокремлена від держави та не може приходити у дитячі садки, чому саме сьогодні на високих щаблях держави і ми це бачимо, що просувається ззовні під тиском європейської спільноти, інших західних держав впроваджується саме в нашій державі. В наших закладах освіти традиції і так званої культури ЛГБТ. Ми гадаємо, що церква стояла і стоїть на засадах моральності нашого суспільства. Доки мораль в суспільстві буд сильною та міцною, така держава буде сильною і міцною!

Це свідчення ми можемо бачити з нашої власної історії. Епохи хрещення Русі, епохи навіть гонінь на святу церкву, коли була міцна мораль, віра, родина. Ці цінності стояли на високому рівні у нашому середовищі, і тим самим ми зберегли нашу культуру, нашу спадщину.

Інші культури є неприйнятними для нашого середовища, не тому що ми не хочемо цього, а тому що усвідомлюємо, що це руйнує свідомість людини, що це руйнує основу державності, що це руйнує саму основу Євангельської проповіді і суперечить святому письму. Тому, стоячи на засадах збереження моральності серед молоді, збереження інституту сім’ї, в той час, коли сьогодні ми переживаємо, напревеликий жаль, і бойові дії на Сході нашої держави, мусимо впроваджувати ідеї мужності, стриманості, саме на засадах Євангельської любові і сімейних цінностей. Тому хотілося б нам всім побажати, щоб ми не були лише сторонніми спостерігачами тих подій, які відбуваються навколо нас і про які б ми говорили, що це мене не стоється і це де-інде проходить. А напроти це стоється кожного з нас, відбувається поруч з нами, у нашому середовищі і тому сьогодні і спілка мірян Української православної церкви, і Спілка адвокатів Української православної церкви збирає підписи під зверненням до Президента України  з тим, щоб не дозволити поширення тих явищ, які б на нашу думку спотворили і внесли негативний дисонанс в саме культурний розвиток нашої держави. Підкреслимо, що кожна людина має право на свій світогляд, в своєму замкнутому середовищі, а коли люди виносить ці цінності на широкий загал, то суспільство має право сказати своє слово та своє бачення.  Користуючись цим правом свободи слова, свободи віри сповідання на повний голос, що ми проти впровадження так званих цінностей які нам сьогодні намагаються нав’язати. Всім бажаю залишатися у вірі Христовій, залишатися терпимі один до одного, відмежовувати гріх від дій людини, щоб ми всі разом працювали на добробут нашої держави та майбутнє наших дітей». 

Епископ Виктор (Коцаба) выступил против съемок фильма про геев:

«Чиновники из Госкино Украины решили, что государство может взять на себя расходы по съемке фильма о гомосексуалистах. Фильм, который будет снят гражданами нашей страны и за деньги граждан нашей страны расскажет историю «любви» двух молодых мужчин, что само по себе уже вызывает целый ряд вопросов, главным из которых является следующий: может ли государство найти другое применение для 20 миллионов гривен? Например, выделить их на покупку дорогостоящих лекарств для больных детей, пенсионеров и инвалидов? На эти деньги можно было бы закупить оборудование для больниц, детских домов, домов для престарелых и так далее. Однако, эти средства кто-то решил потратить на нужды гей-пропаганды. Зачем? Ответ очевиден – для того, чтобы ЛГБТ-«ценности» быстрее приживались в сознании наших соотечественников».

Петиция размещена на сайте Президента:

ПРО ВІДМОВУ ВІД ПРОСУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ ТЕОРІЙ, ЩО СУПЕРЕЧАТЬ ТРАДИЦІЙНИМ СІМЕЙНИМ ЦІННОСТЯМ, ЗОКРЕМА ШЛЯХОМ ВІДМОВИ ВІД ПІДПИСАННЯ ТА(АБО) РАТИФІКАЦІЇ СТАМБУЛЬСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ.


 

03.11.2021